Це сталося вчора ... я сексапільна дівчина з третім розміром грудей і дуже апетитною Попков і він, накочений брюнет гуляли по місту ... та я й Сергій були парою, зустрічалися ми не довго. Пройшовши через черговий квартал я побачила покинутий дитячий сад. Мені дуже захотілося туди. Умовивши Сергійка ми попрямували в потрібному напрямку ...

Увійшовши до будівлі перше на що я натрапила це був використаний контрацептив ... і тут у мене ніби вежу знесло. Я підійшла до Сергія і впилася в його дупи дівчат гарні губи своїми ... наші мови впліталися в одне ціле ... в цей час моя рука гладила його член .. відчувши не поганий напір крові в його гіганті, я зняла штани і дістала його з темної і задушливій темниці на волю.

Сергій час не втрачав. Він у всю цілував мою шию і вуха (тому що це була моя точка "джі") .. я збуджуючись плавно сповзла в низ і взялася за справу ... злегка лізнув головку, я почала пестити яйця ... потім взявши в рот член люто смоктати ... його руки контролювали мою голову ... гра тривала, поки тепла в'язка струмінь не заповнила мій рот. Проковтнувши все, Сергій зняв мій ліфчик і почав трахкати мене в груди .. - Ооо, це було блаженство. Знявши мої мокрі трусики і поклавши жінки фото мене на лавку почав лизати мою кицьку. Стогонів не вистачало для випуску емоцій, груди здавалася ось-ось і відвалиться від моїх різких ласк ... різким поштовхом він увійшов до мене і почав дерти як останню повію, але здавалося це було так ніжно ... незабаром я скінчив, але він не давши мені розслабитися-відпочити продовжував.

Різко вставши, він поставив мене на рак і увійшов в мою маленьку не розроблену дірочку попки. я голосно скрикнула, але незабаром вщухла від задоволення ... тепла рідина заповнила мій анал .. Я скінчив ще раз ... Мені хотілося продовження, але як на зло ми почули, що хтось іде до нас .. Зібравши одяг ми рвонули ... в страху бути поміченими ..

вирушили ми до Сергія додому ... але це вже зовсім інша історія ..
Про сайт