Він сплюнув мені на анус і всадив так різко що у мене іскри з очей посипалися ... Я закричав, а точніше замукав, так як рот у мене був зайнятий Сашиним членом. Саша з усієї дурі притиснув мене і мій ніс уперся в його волохатий лобок. Головка вперлася в мій кадик і перекрила дихання. Він потримав мене кілька секунд і відпустив. Я зісковзнув з його члена і став глибоко дихати а слюні текли рікою. Я навіть забув про Андрія який вже у всю трахкав мене. Його яйця стукали про мою попку. "Сосі сси, не відволікайся але і попою крути не швидко, так Андрію буде приємніше." - Сказав Сашко. Я жадібно накинувся на його член і став смоктати із старанністю.

Мені подобалося смоктати але коли інша головка катається

у тебе в попі то смоктати в двійні приємніше. Я стогнав і смоктав. Я був щасливий. Як добре. Потім Саша запропонував Андрію помінятися. Андрій вийняв з мене свого воїна і сів переді мною. У нього був член більше ніж у Саші і товщі. Я відкрив рот і помістив його голівку до себе на мову і притиснув до неба. А Саша увійшов до мене і почав не тільки мене трахати але дрочити мій член. У мене стали стискатися м'язи всередині попи і Саша забалдел від задоволення. Я просунув член Андрія як можна глибше собі в горло і став робити ковтальні руху.

Головка ковзала по стінках мого горла. Андрій отетерів. Він закрив очі і замурчал. "Ей ей ей ... ти там не здумай кінчати" - запротестував Саня - "Давай йому на морду разом закінчимо!". Вони витягли свої члени і стали на домною а я стояв на колінах між ними і підставив своє обличчя, а пальцями грав їх яйцями. Вони зосереджено дрочили. Я відкрив рот, і чекав їх цівок. І ось Андрій першого вистрілили на мене. Перші важкі краплі сперми влучили мені в око а потім в ніс і тільки наступні потрапили в рот на мову.

Андрій стріляв і стріляв а тут і Сашин член став пульсувати і вивалювати грудками сперму мені ня мову і губи. Вони стогнали і розмазували сперму мені по обличчю, а я облизував губи. Сперми було повно у мене в роті. Я відчував її смак і температуру ... я очманів. Андрій і Саша розсміялися. "Клас !!!"- сказав Андрій. "Шалений пограли в буру, так би частіше".

"А тепер так і буде, часто, не чи правда Костик?"-Сказав Сашко.

"Ах ти наша красуня" посміхнувся він. "Подивись на себе в дзеркало, все обличчя в вафлі. Тобі треба вмитися. "- І з цими словами він підійшов до мене голі сіськи і наказав відкрити рот. Я думав, що він хоче що б я облизав його член, але він став ссать на мене і я ледве встигав ковтати. Андрій підключився до нього і вони разом ссалі мені в горло.

Сечі було багато і я не встигав усе ковтати і вона стікала по мені, по плечах, животу і по попі. Вони сміялися. Коли вони нарешті ссать, Саша наказав мені дрочити собі. Я дрочив. А вони били мене по попі ногами. Я став кінчати на підлогу. Сперма бризкала на всі боки. Саша схопив мене за волосся і змусив облизати всю підлогу де була сперма та й бризки сечі. Він назвав мене насосом. Коли я закінчив, вони вирішили піти на пляж. А я пішов додому приводити себе в порядок. Ми домовилися зустрітися ввечері і піти на дискотеку. Так ми і розбіглися. І я думав, як це було жахливо, соромно, але як приємно. Суппер.