Як то я сидів на самоті у дворі і думав чим би зайнятися. Було спекотне ранок і я вже думав податися на пляж, як тут з під'їзду вийшли Саша і Андрій. Вони підійшли до мене і ми почали разом вирішувати куди нам податися в таку спеку. Саня запропонував піти до нього в гості і пограти в карти. Пляж вже набрид та й там від спеки не сховатися. Ми піднялися до нього і сіли грати в буру. Гра йшла як то мляво, карта нікому не йшла. І тут Саня зняв з себе майку сказавши що йому дуже жарко. Я теж зняв свою майку. Саня як то хитро переглянувся з Андрієм і запропонував зіграти на бажання. Ми погодилися.

І я програв а Саша виграв. І він тут же наказав мені подрочити його член. Я підійшов до нього присів і дістав його вартий член і став його дрочити. Саша сказав що б я став на коліна тобто на четвереньках. Я продовжував ліниво дрочити його член і його яйця стрибали у мене перед голі хлопці носом. Він дивився на мене зверху і погладжував по голові. Він повернувся до Андрія і запитав-"Хочеш Костю?". Я здригнувся. Значить Андрій вже все знає. Андрій підійшов ззаду і став знімати з мене труси. Моя попка задерлася вгору. "Так, точно як у дівчинки" - сказав Андрій. І став мене гладити.

Кайф прострілив по всьому моєму тілу. Мені було приємно від його долонь але й страшно. Я весь зіщулився. Андрій став мене гладити своїм членом по попі і моє тіло стало більш податливі і розслабилося. Я відчував його гарячий член на моїх булочках і я став рухати стегнами і тертися об нього. Тут я відчув як Саша притискає мене за шию до свого члена. Сосі дорога - сказав він і вони з Андрієм розсміялися. Я насадив свій рот на Сашин член і став облизувати головку мовою роблячи кругові рухи головою. Саша застогнав від задоволення. Андрій розсунув мої половинки і притиснув до дірочки гарячу голівку.