Це сталося зі мною два місяці тому. Було травневе теплий ранок і я відправилася гуляти з найкращою подругою. Вийшли ми на подвір'я: колом зелень, сонце світить одним словом, краса! Ми з Оленою (подругою) дві симпатичні дівчата. Вона була одягнена в коротеньку спідничку й топік, а я в джинси і маєчку.

Раптом звідки не візьмись перед нами з'являється Гриша (високий хлопець, 19 років), який живе у нашому дворі.

- Ну, що, красуня,-звертається він до Льоні-будемо боржок віддавати?

- Гриша, я ж казала, що в мене немає грошей!-Швидко відповіла вона.

- Нічого собі! А коли займала 7000 рублів, говорила, що будуть за тиждень. Тиждень пройшов, віддавай!-Сказав Гриша.

- У мене немає грошей!-Повторила Олена.

- Тоді будеш платити натурою! Чекаю тебе сьогодні о 19.00 біля мого під'їзду!

- Ти не маєш права!-Крикнула я йому.

- Тоді й ти прийдеш!-Сказав Гриша і оглянув мене з ніг до голови.

- Я не піду!

- А куди подінешся, інакше буде гірше!-Це були останні слова Грицька і він пішов.

У призначений час ми з Оленою прийшли до під'їзду. Вийшов Гриша.

- Привіт, дівчата, ну що ви готові? Значить, так, ви повинні виконувати всі мої доручення і накази, інакше буде дуже боляче!

По-перше, знімайте з себе весь одяг, вам вона зараз ні до чого.

Ми роздяглися, було ніяково стояти голі малолітки голими на вулиці, але бути побитими теж не хотілося. Я побачила Олену голою вперше і треба сказати, що вона була сексуальною: довгі ніжки, пружні груди з невеликими сосочками, голена писечка.

- Ось це повії!-Тільки й сказав Гриша. Він підійшов до мене і боляче вщипнув за сосок.

- Отже мої дорогі поблядушкі, ми зараз підемо до моїх друзів, я хочу щоб вони теж покайфувати, а не захочете йти, то ми прийдемо самі до вас! Йдемо?

- Так,-сказали ми.

Ми всі втрьох пішли до якогось сараю. Гриша штовхнув двері і пхнув нас усередину. Там пахло сечею, спермою і ще чимось то смердючим, в кутку стояв старий диван і поруч стіл, біля якого сиділи три хлопця.

- Дивіться і насолоджуйтеся, пацани. Це Олена, це Аня. Для початку дівчата, збудіте нас .- сказав Гриша, - Аня починає лизати груди Олені, а Олена, стогне.

Я підійшла до Льоні і стала лизати їй груди. Я смоктав сосочки, облизувала місце між грудей і сама відчула, що в мене зволожилася між ніг. Один з хлопців встав, підійшов до Олени, зняв штани і вставив їй прямий з розмаху в рот! Тут до мене підійшов інший і став мене трахати в жопу пальцем.

- Гріха, що за блядей ти до нас привів? Ця Аня вже закінчується вся і підмахує мені! І цей хлопець зняв штани і вставив мені свій член по самі яйця в пизду! Який кайф я відчула! Я хотіла все більше і сильніше! До мене підійшов Гриша і почав мене трахати в попу своїх величезним хуем! Олена вся орала від збудження: її трахали два інших хлопця в рот і в пизду! Я відчувала в собі два величезних хуіще і незабаром з криком скінчила. Гриша і його друг скінчили разом зі мною. Я хотіла ще і сказала про це Олені, вона мене підтримала. Хлопці помінялися місцями і оттрахалі нас ще раз. Потім Гриша віддав нам нашу одяг і відпустив нас додому. Повертаючись, ми з Оленою обмінювалися емоціями: нам обом пригода сподобалося і ми відкрили в собі важливу деталь-ми бісексуалки!