Так, от не знаю. Чекаю тебе, щоб разом подивитися.

Тобі ж теж цікаво, що там?

Лена у відповідь кивнула головою, але не промовила ні слова, щоб не видати себе повністю.

Пересиливши себе вона сказала, - Може спочатку підемо на кухню, ти ж після роботи зголоднів? Я приготую твій улюблений десерт.

Олена намагалася заморочити йому голову, щоб поки буде готувати і подавати вечерю придумати як позбутися від цієї касети.

-Гаразд, пішли. Скрививши губи в так званій усмішці промимрив дорогою.

Вечеря пройшов на диво швидко. Олена начего не встигла придумати. Варіантів не було.

Чоловік пішов до кімнати натякнувши на те, щоб вона до нього приєдналася.

- Я ставлю відео давай швидше приходь.

-Жах, що тепер буде? Як мені бути? Адже якщо це та касета, на якій я з цими покидьками, я пропала! Думала Олена.

- Ну, скоро ти там? - Покликав її знову чоловік.

У Олени підкосилися ноги. Вона почула доносилися звуки з кімнати і це були стогони.

Повертаючись до сьогоднішньої події в школі, вона яскраво згадала все до дрібниць і видавши стогін від нахлинула хвилі задоволення сперлася на стіл руками.

-Ну, Ти йдеш, чи ні? Довго мені ще тебе чекати?

Від несподіванки, Олена здригнулась і збудження зникло. - А якби,

що буде! - З жахом подумала Олена і побрела на звуки доносилися стогонів.

Коли вона увійшла до кімнати, чоловік сидів у кріслі і втупившись в екран з шаленими очима дивився відео. Їй здалося, що він зараз ось-ось схопиться, накинеться на неї і почне душити. Глянувши багатозначно на неї, Олена побачила в його очах питання.

- Олено, що це? - Вона переклала з жахом погляд на екран і ... ... Там була порнушку, але в головній ролі шлюшки була не вона !!!!! Там була зовсім інша !!!!!!! І закривши від натовпу сліз обличчя, Олена вискочила з кімнати і швидко забігши у ванну закрилася.

Відкривши на всю воду, вже не стримуючи сльози вона ридала так, як ніколи ще в житті не ридала. Від полегшення, що це була не вона, від ганьби, який пережила сьогодні в школі, від злості на саму себе, що їй сподобалося трахатись як повії, від незнання, що їй тепер з цим усім робити?!

Наревевшісь до схочу, прийняла душ і пішла спати.

З чоловіком трахатись їй не хотілося тому вона пішла і лягла на дивані в іншу кімнату.

Тільки задремалаі, з обіймів сну її вивів знонок по мобільному. Номер був неопреділен. Олена зняла трубку і почула знайомий голос - Олена Миколаївна. Вашому чоловікові і вам сподобалася

касета? Правда заводить?

- Навіщо тобі це потрібно? - Запитала Олена.

- Я розкриваю тобі очі на тебе саму, а хіба тобі не сподобалося бути шлюшкой? А? Чого мовчиш? Сподобалося чи ні? Знаю, що сподобалося.

Тому, тепер ти будеш нашій класній

шлюшкой! Та, до речі, я показав твоє відео нашим хлопцям, ти їм сподобалася, вони тебе хочуть згладить всі разом і по черзі. Готуйся Леночка!

Це буде для тебе найяскравіша голі хлопці фото подія в твоїй блядськой життя! Завтра ти до школи прийдеш одягнена так, як личить одягатися таким шлюшка як ти! Зрозуміла. А якщо ні, то замість тієї шалава на касеті, твій благовірний побачить тебе. Ти мене зрозуміла?

Олена оніміла, ні в стані, що або відповісти.

- Я тебе питаю, Олена Миколаївна, -

знущальним тоном запитав Сергій.

-Зрозуміла .- промямлила Олена.

-Не чую!?

- Так, зрозуміла, - зриваючись на крик, сказала Олена і відключила телефон.

Сон пішов назавжди, і до ранку вона обмірковувала, як їй тепер бути?