Пару хвилин Поебав вірменочка таким чином вони помінялися. Тепер наш фізрук таранив їй очко, а сусідський пхав до рота. Потім Іван Іванович, залишивши карінін рот, підійшов до Сергія Юрійовича ззаду і засадив йому в зад. Я побачив як у Аліни округлилися очі. Я осмілів і засунув руку їй під спідницю і погладив їй пізденку через трусики. Вона ще ширше розсунула ноги. Відтягнувши труси, я доторкнувся в перший раз до дівочої письки. Вона була гаряча і слизька, але тільки-но я спробував засунути голі дівчата секс палець усередину, Аліна крутонула стегнами й отпихнула мою руку. За стінкою почулися голоси. Я знову заглянув в кімнату. Тепер Карина і наш фізрук удвох ебалі Івана Івановича. Фізрук в рот, а Каріна в зад великим гумовим членом. Було видно що йому це подобається. Хтось торкнув мене за руку. Я випростався, хуй вже стояв колом. Юлька не розгинаючись задерла спідницю і спустила труси.

- Давай. Тільки рукою. Потім мене виебешь. - Прошепотіла вона

Я почав терти їй пизду. Потім засунув туди палець і почав дрочити. За стінкою лунали стогони Каріни, мабуть її знову ебалі. Юлька закрутила стегнами, я ввів фото дівчата 18 років їй ще два пальці. Вона стала сама насаджується на них. У цей час Аліна стала на коліна спустила з мене трико і труси і взяла мій хуй защеку. Хоч Аліна і казала подругам, що мине їй не особливо подобатися-смоктала вона з величезним задоволенням. Незважаючи на те, що це був її третій хуй за день. Поки я дрочив Юльці пізденку, вона засунула собі в зад два пальці і тепер отримувала подвійне задоволення. У її клацаючи ставало