Все. Пора йти обідати-сказав Сергій Юрійович, витираючи хуй про Алініну зачіску.

Він натягнув штани і, взявши Карину за руку, підвів її до забитою двері.

- Сьогодні ввечері одна прийдеш. -Пошепки сказав він, - жопу підготуєш як слід. Будемо тебе з Іван Івановичем, фірук сусідів, тут ночує, удвох драти. Як ти хотіла-в рот і в очко відразу Цим не говори поки що. Зрозуміла?

Та мовчки кивнула обвафленним личком і посміхнувся.

Чоловіки вийшли через другі двері. А дівчата залишилися з обконченнимі особами та одягом. Рушників або води в роздягальні не було. Аліна продовжувала стояти на колінах з повним ротом сперми і намагалася пальцями розліпити повіки, злиплі від Малафей

-Як тепер підемо в їдальню? - Запитала Юля. на підборідді у неї висіла довга борода зі сперми. Величезний згусток приліпився на лобі. У Карини було залито вухо, ніс і волосся. Перша здогадалася Юля. Вона задерла спідницю, зняла труси і ними стала витирати обличчя. Потім зняла шорти

Карина. Її трусики були темні від вологи біля пізди. Знявши їх, вона натягнула шорти і стала приводити себе в порядок. У цей час замичала і замахала руками Аліна. Повний рот сперми не давав їй говорити.

- Ковтай. Не бійся-порадила Юля. Та скривилася, але проковтнула.

- Сподобалася? -Поцікавилася Каріна

- Так. Дівчата допоможіть. Я нічого не бачу. У мене очі щипає.

І ті стали своїми трусами витирати з неї Малафей.

- Ось бачиш. Я ж казала-треба тобі в пизду давати, ну або в жопу. А то так і будеш ссати Хуі до весілля.

Аліна нарешті розліпила очі.

- Все. Завтра ж піду до нього і попрошу, щоб виебал. Краще відразу і в зад і в перед. Ти сама-то, що в жопу не даєш?

- Я б з радістю. Але він в очко тільки Карину прет. А я вже давно свою жопу підготувала.

З цими словами вона задерла спідницю, встала раком і засунула в дупу два пальці.

- Бачиш, як легко увійшли. Кожен день так розтягую.

Карина підійшла до неї і руками розсунула сідниці. Потім облізнула свої пальці і ввела Юлі в очко один, а потім другий. Та застогнала. Карина початку дрочить їй пальцями зад. Несподівано Карина всадила в жопу ще два пальці іншої руки і стала розтягувати Юлькіну очко. Від несподіванки та скрикнула.

- Терпи дура. Потім солодше буде. Коли в жопу засадить. Бачила який у судді товстий. От і уяви що він тебе ебет ім.

- Гаразд вистачить. Боляче ж-змолилася Юлька.

Карина витягла пальці й обсмикнула Юлі спідницю. Аліна все ще прала Малафей з обличчя.

- Гаразд підемо в корпус. Тільки навколо, щоб не бачив ніхто. Труси по дорозі за паркан викинемо. Аліна в тебе ж вся майка обконченая. Ковтати треба було-скомандувала Юлька. - Витирає!

Я більше не міг терпіти, і діставши хуй, моментально скінчив. Поки я поливав Малафей на стінку дівчинки вийшли на вулицю.

Увечері я крадькома стежив за подружками до самого відбою. Коли народ заснув я потихеньку вибралася і помчав до котеджу фізрука. Від збудження я втратив пильність. Коли вже до заповітного вікна залишалося пару метрів я став крастися навшпиньках.

- А ти що тут робиш?? - Почув я за спиною і серце впало у прірву. Я підстрибнув на місці і обернувся. За спиною опинилися три подружки.

- Що мовчиш? Ти стежив за нами? - Почала допит Юлька.

Я мовчав. Мене піймали дівки і зараз все розкажуть фізрукові.

- Не бійся. Ми тебе не здамо. Навіщо ти стежив за мною? - Немов прочитала мої думки Карина. Вона підійшла ближче і подивилася мені в очі,-ти все знаєш? Так?

Я кивнув. Аліна і Юля теж підійшли ближче. Всі три дівчинки були в міні-спідниці і босоніж.

- Що ти бачив? Говори. - Знову почала Юлька.

- Як він вас вчора ебал. І як ви сьогодні в роздягальні втричі смоктали-прошепотів я.

Алінка зойкнула і закрила обличчя руками. Юлька мовчки взяла за рукав і повела подалі від будиночка. Коли ми відійшли метрів сто вона зупинилася і запитала - звідки ти вчора підглядав? Я розповів. Дівчата дивно переглянулися і відійшли в сторону. Пошепотівшись, вони повернулися і Каріна оголосила:

- Значить так, ти нам допоможеш туди потрапити. Дівчата хочуть подивитися на Іван Івановича. Сусанна сказала, що він і наш фізрук смокчуть Хуі один одному і в жопу ебут. А ми за це не будемо говорити їм, що ти стежив за нами. Добре? Якщо хочеш, можеш з ними подивитися. Якщо все пройде нормально і нас не помітять ми тобі мінет зробимо. Згоден?

Я квапливо захитав головою.

Через п'ять хвилин ми втрьох вже були перед заповітної дверима. Карина обіцяла зайти через 10-15 хвилин. Обережно ми втрьох заглянули в дірку. Наш фізрук голий сидів на дивані широко розставивши ноги і повільно подрачівал хуй. Іван Іванович, теж голий. стояв Другие перед ним на колінах і змащував йому зад кремом. У цей час пролунав сук у двері. Фізрук встав і впустив Карину. Вона ...
увійшла і відразу ж зняла спідницю і топік. Трусов на ній не було. Вона вилізла на стіл і відразу ж прогнулася і розсунула руками сідниці. Очко розкрилося. Тренер сусідів підійшов до неї і ввів в жопу два пальці і наш тут же дав їй защеку. Іван Іванович, радрочів їй зад пальцями, засадив хуй по самі яйця.

- Гарне очко. Давно ебешь туди? -Запитав він.

- Другий місяць-відповіла Карина, вийнявши хуй з рота.