На наступний день у нас проходив футбольний матч з командою сусіднього табору. Всі дві години я спостерігав за своїми еблівой однокласницями. Вони як не в чому не бувало хихикали і обговорювали хлопчаків з команди супротивника. І якби не рідкі погляди на лавку запасних гравців, де сидів фізрук, можна було подумати, що це не вони вчора ввечері вправлялися в мінете і підставляли свої дірки йому під член. Гра закінчилася внічию. Глядачі потягнулися до їдальні. Я втратив з поля зору дівчаток. І лише хвилин через десять я побачив, як вони зграйкою заходять в тренерську. У неї можна було потрапити або з вулиці або з коридору підтрибунного приміщення, куди виходили і роздягальні гравців. Двері всіх роздягалень були закриті, влітку і гравці і тренери користувалися дверима з вулиці. Залетівши в коридор, я прислухався. За стінками шуміли наші і сусідські футболісти. У самому коридорі нікого не було, але в будь-який момент міг зайти хто завгодно. Підійшовши до дверей тренерської. я зазирнув у замкову щілину. Отперевшісь на довгий стіл, зі спущеними штанами, там стояли наш і сусідський фізруки. Між ними взагалі без усього стояв арбітр матчу. Дівчата стояли перед ними на колінах і дружно відсмоктували. Карина смоктала судді. Юля фізрукові сусідів. А Аліна нашому.

- А вони у тебе ебут? - Запитав суддя

- Ця може, - сказав він, і вказав на Юльку. - А твоя тільки в жопу.

- А твоя що, ще целка?

- Ага. Але треба вже ламати. Дівчата, давайте-ка помінялися.

Тепер Аліна смоктала судді короткий товстий хуй з багряною залупой. Вона старанно натягала на нього свій рот і смикала пальчиками яйця. Все як вчили.

Карина ж навпаки хуй фізрука в рот не брала, а лизала йому яйця, іноді облизуючи язичком голівку. Юльку же тренер гостей просто ебал в рот, міцно тримаючи голі дівчата секс за волосся. Вона хрипіла і давилася, слина текла у неї по підборіддю і капала на майку. Підглядати з коридору було небезпечно, а дрочити тим більше. Тому я натирав свій член через трико

-Нещодавно в "Смолоскипі" матч був. Так мені там дві близнючки такий відсмоктування зробили-закачаєшся. - Прохрипів арбітр.

- Так мої не гірше! Карина, Юлька-давайте В'ячеславу Миколайовичу удвох сосите. Тільки як слід, не ганьбіть мене, - обурився наш фізрук.

Тепер Алінка давилася вже двома хуямі відразу. Поки один був у неї в роті, другим її били по обличчю.

- Давай, целочка, ебаться не хочеш, зате насосешься вдосталь сьогодні-примовляв Сергій Юрійович.

Арбітр, не витримавши роботу двох дівочих язичком над своїм хуєм, почав спускати. Струмені сперми, як і член були короткі, але дуже товсті і густі. І якогось жовтуватого кольору. Особи Юлі та Каріни незабаром були густо умазані Малафей. А суддя все стогнав і сдрачівал їм нові порції на мордочки.

Коли ж прийшла черга Аліни приймати сперму відразу з двох хуев, вона відкрила рот і міцно заплющила очі. Фізруки дружно залили їй обличчя і волосся своєю кончиною. Не забувши наспускать і в рот.