Коли я пробиралася назад у свою палату, сперма випливала з моєї дірочки і сочилася по голій нозі. Труси я не наділа, йшла в одній спідниці і майці. Щоб позбутися ...
від сперми, я зайшла в туалет і там на унітазі випустила з себе все, що змогла. Потім добрела до свого ліжка і заснула як убита.

Взагалі ми всі п'ятеро не висипалися з цими нашими нічними іграми. Та ще одного разу я заснула в ліжку у Дімки. А поснули ми всі, я абсолютно випадково прокинулася перед самим підйомом і рвонулася до себе. Уявляєте, що було б, якщо б мене голу вранці застигли сплячої в ліжку в палаті у хлопчиків? Дівчата з моєї палати теж стали помічати, що я постійно кудись йду і здогадувалися, що до хлопчаків.

Але зміна вже котилася до кінця, скоро потрібно було повертатися в місто. Мене радувало і лякало те, що Саша і Діма жили поруч зі мною і навчались в сусідній школі. Я-то хотіла після табору припинити на час свої забави.

Ось і останні дні, остання вилазка на річку. Купалися як завжди голими, потім трахкалися. Сьогодні хлопці по черзі довго цілували мене в губи. Потім повалили голі дівчата 18 на землю і стали лоскотати. Двоє тримали, а двоє лоскотали мої п'яти, підошви, пальчики на ногах ... Я верещала і звивалася. Від сміху і вереску я не витримала і описалась на очах у них.

- Дивіться, вона обоссалась!

- Танька, пописати при нас, ми хочемо подивитися.

Ось воно, нове приниження. Я присіла і розсунула коліна. Сеча задзюркотіла у мене між ніг. Сашка зловив пальцем останню крапельку і підніс до моїх губ. Я все зрозуміла і лизнула. Всі зареготали.

- А давайте обоссим нашу іграшку? Всі разом? А? Їй сподобається!

Я розуміла, що скоро ми всі роз'їдемося по домівках, можна не соромитися і наостанок випробувати ще й це. Я слухняно лягла на спину дівчата голі і розкинула руки. І ось перша гаряча пахуча струмінь вдарила мені в груди, пройшлася по сосках, шиї, руці ... Друга припала на живіт, довго била в пупок, потім оббризкала лобок, ноги ... Далі - більше. От мені вже пісяють на щоки, губи ... Я закрила очі, стиснулася, підтягла ноги до живота