Тепер у мене почалося нове життя, майже кожен вечір я приходила до моїх хлопців. Вдень ми теж частенько усамітнювалися в затишних містечках. Попка моя скоро зовсім перестала хворіти після першого разу, і я погодилася спробувати туди ще раз. Тим більше хлопчики роздобули вазелін.

Увечері я, як завжди, прийшла до них і роздяглася.

- Тань, сьогодні ебаться будемо.

- У жопу?

- Ну якщо хочеш, можна і в пизду. Тільки в пизду ти ж не даєш.

Я покірно встала раком на ліжку, а хлопці стовпилися ззаду. Тут же я відчула чийсь змазаний палець у себе між сідниць, а потім і всередині. Палець ходив легко, було навіть приємно. Ось Коля примостився за мною і почав обережно пхати в мене свій член. Решта тримали мене, щоб я не сіпалася. Повз, знову повз ... Ох, не потрапив би в пизду ... Ну от, тепер точно в жопу!

- Боляче?

- Ні-і, але ви там все одно обережніше! Не поспішай ... - я поступово звикала до його члена.

- Ух ти! Я їй вставив!

Він дійсно вставив і почав мене ебать. Решта захоплено дивилися на нас і продовжували тримати мене. Мастило зробила свою справу: мені було майже не боляче, я навіть починала отримувати задоволення.

- Давай швидше, нам теж хочеться.

Так, схоже мене сьогодні виебут все по черзі ... Може, посмоктати у решти? Я відкрила рот і потягнулася до найближчого члену. Дімка із задоволенням віддав його мені в рот. У цей час прямо мені в жопу скінчив Микола. Виймаючи свій слизький член, він досить пробурмотів:

- У неї там так вузько! Повний кайф!

Його місце зайняв Олексій і підозріло легко увійшов всередину. Я зрозуміла, що мій анус вже розроблено його попередником і далі буде легше. Щоб отримати голі целки ще більше задоволення, я почала грати рукою зі своїм клітором. Я смоктала у Діми, мене трахали в жопу, скінчив Микола крутила мені соски - я була щаслива!

Олексій дуже скоро скінчив: позначилося превозбужденіе і незвичність ситуації.

До моєї розкритою попці підбирався Саша, але Діма його випередив:

- Почекай, дай мені, а то я їй у рот зараз закінчу і не трахну. Ти ж її вже на березі ебал.

- Ну давай, тільки швидко! - І Дімка занурився в мій анус. Він уже третій за сьогодні. Не вийшло звільнитися міньет ... Бідна моя попка ... Хоча поки нічого страшного, трахкають вони мене недовго ... Чи не шкідливо стільки сперми в жопе? Адже ще й Сашка потім напевно закінчить в мене ... Я знову хочу хуй в рот ... Я зараз теж закінчу, ось зараз! Да ...

Такі думки безладно миготіли у мене в голові, от чийсь член уперся в губи. Це ж Колю! Він напевно в моїх какашки! Ні, це вже занадто! Хоча, чому занадто?

- Відкрий рот - я замотала головою.

- Відкрий! Посмокчи його, почисть, тобі ж це подобається! - Хлопці вже просік, що мені подобається, коли мене принижують. Я відкрила рот і повністю впустила його в себе, рухаючи мовою. Нічого, не так вже й огидно ... І як чудово соромно!

- І мені теж! - Це вже Льоша. Я облизувати і його член, вже не опираючись. Від цього всього я тут же скінчила, одночасно мені в жопу скінчив і Дімка.

Я відпочивала, мені було добре, але мав ще Саша. Він перевернув мене на спину і задер мої ноги до самої голові. На спині мене ще не трахали, це щось нове. Раздолбанной за вечір попка легко його впустила, але четвертий акт для 18-річної дівчинки - це все-таки багато, мені було вже боляче і неприємно. Щоб заглушити біль, я знову почала натирати свій клітор, а решту попросила смоктати мої соски. На щастя Сашка теж скінчив досить швидко.