Ось так номер! Я, звичайно, думала про це раніше, іноді навіть хотілося спробувати, але не все ж в один день, та ще втрьох! Вдома я вставляла собі в попку свічку, пляшку і так мастурбировала. А член? Напевно це боляче?

Сашин член уперся в мій анус і рушив уперед, але кудись повз і вище. У цей момент Коля почав кінчати мені в рот.

- Ковтай! Всі ковтай! Тобі ж це подобається. Ти найкраща сосалка! - Бурмотів він в екстазі, і я дійсно ковтав і мені це подобалося. Нарешті мій рот вільний, і всі зібрались у моєї дупи, куди безуспішно намагався увійти Саша. Посипалися поради:

- Танька, розслабся!

- Встав їй спочатку палець.

- Намочиться хуй, сухий він не влізе.

Це було вірним зауваженням. Мені веліли обслюнявіть Сашин член, потім він облизав свій палець і спробував його вставити Мньов анус. Палець досить легко проник всередину. Так, тепер членом ...

Мокрий член пішов легше. Ось в мені головка, ось ще глибше ...

- Тихіше, тихіше! Боляче, витягни! - Він завмер в мені і рушив назад. Потім не поспішаючи знову вперед. І так поступово увійшов до мене цілком, його лобок притулився до мене. Я знизу простягнула руку і помацала: так, точно, він весь в мені, ось його яєчка у мене між ніг. Сашко почав рухатися, він по-справжньому трахкав мене, немає навіть ебал, ебал в жопу малолітню голу шлюшку на очах двох друзів.

Олексій знову запхав мені в рот, тепер в мені було два члени: в роті і в жопе! Я знову натирала свій клітор пальцем, підбиваючи себе до чергового оргазму. Сашко сильно схопив мене за половинки дупи і почав кінчати прямо в мене. Я скінчила майже одночасно з ним і в знемозі впала на землю. Більше від мене зараз нічого не можна було добитися, я була цілком задоволена, я отримала те, що сама хотіла. Коля й Олексій, звичайно, теж хотіли мою попку, але мені було так боляче, що вони пошкодували мене.

Час було збиратися назад, перед виходом мені віддали тільки туфлі і примусили йти голою, одягнутися дозволили тільки у самого табору.

- Тобі сподобалося?

- Дуже!

- Хочеш бути у нас іграшкою? - Я кивнула.

- Тоді ми будемо називати тебе Танька-Іграшка. Ні, краще Танюшка-Іграшка.

- Іграшка, ввечері приходь в нашу палату, ще пограємо.

Палата у них чотиримісна, значить крім них зі мною буде розважатися ще і Діма, їхній сусід. Що ж, тим краще, тільки в попку я їм сьогодні більше не дам, нехай заживає.

Після відбою я обережно прокралася до хлопчаків до палати. Мене вже чекали і відразу ж почали роздягати і лапати. Особливо старався Дімка, якого не було з нами вдень.

- Тань, поссеш мені? - Прямо спитав він. Хлопці, звичайно, все йому про мене розповіли. Цікаво, тільки йому чи вже половина табору знає?

- Посмокчи. - І притиснулася до нього.

Мене поклали на ліжко і Діма встав з мене так, що його член опинився навпроти рота. Я обхопила губами ще один новий член, вже четвертий за сьогодні. Коля і Льоша дрочили, дивлячись на нас, Саша тим часом чіпав мою пизду і раптом мені стало надзвичайно приємно: він секс вечірки лизав мої губки і клітор мовою. Я застогнала і задергалась від насолоди, Дімка від усього цього тут же скінчив мені в рот, а я вже звично проковтнула його сперму.

Я благала полизати мене ще, Димка сказав, що він полиже мене, якщо я буду при цьому розповідати, що зі мною сталося сьогодні на березі.

- Я роздяглася при хлопцях і ми купалися ... Я була зовсім гола ... Я була у них іграшкою. Потім я смоктала у всіх по черзі - мені було соромно це розповідати, але водночас і дуже приємно. А Дімка дійсно лизали мою пизду. Ось він відірвався від мене і запитав:

- А далі?

- Потім мене поставили на рак ... Ох, лижи, не зупиняйся! У-у-у ... І Сашко мене виебал в жопу. О-о-о!

Тут я вся вигнулась і закінчили. Хлопців дуже порушив мій плутану розповідь. Вони були на межі оргазму.

Мені веліли

встати на коліна і відкрити рот, а хлопці встали в коло і всі по черзі нагодували мене своєю спермою. Вони дрочили, а я підставляла відкритий рот під того, хто кінчає.