Я тільки що прокинувся від недавнього сну після купання, вона весь цей час читала оповідання на цьому сайті.

Дивимося СТС, там по телеку йде якась хрень, Оксана ніжно подрачівал мій хрін, Я гладжу її пружну попку ...

жно

-Іллюша, Я тут прочитала оповідання, як жінка прив'язала хлопця, вилізала йому попку, і засунула крильця свого клітора йому в дупу ...

-І?

-Ееее!

-Типу ти хочеш те ж саме, ну ладно Я не проти ... (Як було теж самому дико страшно цікаво)

-Тільки якщо не сподобається не дорікав мені цим ...

-Забий!

Оксана робить моїй спині невеликий масаж, далі мне попку, ніжно гладить і стискає мої булки. Наситившись мяніем моїх сідниць приступає до більш рішучих дій ... Язичок Оксани ніжно поплив по моїй спині повільно вниз ... Про блін! Так приємно ... Все нижче і нижче, і ось її язичок вже спускається до моєї дірочки і ніжно пестить її, Аааа ... "Я щас закричу" - думав Я! Після вилизування голі випускниці попки, Оксана перевернулася на спинку, і Я стрімко увійшов в неї свій стирчить твердим як палиця хуем, і почав швидко водити вгору і вниз в її вологою дірочки. Як же вона кричала, всіх сусідів перелякала. Ще б від такого збудження Я просто ебал її так жорстко як ніколи, хвиля насолоди бігала по моєму тілу ... Оксана задергалась, вигнулась, закричала, і дуже-дуже сильно фінішнула, з її пізденкі тек струмочок скінчи. Оксана без сил лежала з задоволеним обличчям, розпластавшись на весь диван.