Але ми ж у ресторан, - тільки й змогла пролепетала я.

- Я б зараз побив тебе по обличчю за непослух. Але ти повія, а повії повинні мати товарний вигляд. За твоє пререканіє я покараю тебе пізніше. А зараз одягай нашийник.

Я не сміла, більше сперечатися і виконала бажання брата. Завівши мотор, він повіз мене на околицю міста. Через півгодини машина зупинилася біля шикарного, недавно побудованого закладу, нас зустрів служитель і, взявши ключі від машини, проводив в зал. Я бачила, що на мене відразу ж звернули увагу офіціанти, котрі помітили незвичайний елемент у моєму одязі. Ми сіли за столик, і брат зробив замовлення.

Місце було вибране відмінне. Ми розташувалися в глибині залу, на шикарному кутовому дивані. Брат моментально поклав руку на мою груди і став сильно здавлювати її. Ми були в напівтемряві і не боялися, що нас хтось побачить. Втім, я вважала, що він ще запропонує моє тіло чоловікам, і не помилилася.

Його рука з грудей переповзла на потилицю і злегка стиснула його. Чи потрібно мені було пояснювати, що брат хотів від мене мине? Тут і зараз. Звичайно я смоктала вже в людних місцях. Взяти хоча б минеться, які я робила на уроках у класі. Але там всі були свої. І ніхто з учнів ніколи в житті не здав би мене вчителю знаючи, що я завжди з вдячністю за мовчання відсмоктування його член і розсунемо перед ним ніжки. Але

тут ... Громадське місце ... Тим не менше я схилилась над його членом і, швиденько розстебнувши його штани, взяла його в рот. Я так захопилася процесом що не помітила, як підійшов офіціант і почав сервірувати стіл.

- Пробачте, де сидить ваша пані? Як мені розкласти прилади?

- Та ось же вона, ви що не бачите? - Сказав брат, вказуючи на мене, що ссуть його член у нього в ногах.

- Ой, вибачте, ваша пані зайнята. Я не помітив. Одну хвилиночку.

Я була в шоці. Я думала, що офіціант підніме скандал, викличе міліцію. Але він поставився до того, що п'ятнадцятирічна дівчина прямо в ресторані смокче чоловічий член, як до цілком нормального явища. Як ніби бачив це тут кожен день. Провівши сервірування голі знаменитості столу, він пішов. Протягом цього дня, брат кінчав в моє тіло п'ять разів. Тому, само собою, мінет затягнувся. Я хотіла вже скоріше випити його сперму, але він все не кінчається. Краєм ока я помітила, що до столу підійшла дівчина зі стравами і стала накривати на стіл. Поглянувши на неї, я побачила її розуміє погляд.

Страви були подані і брат відсторонив мене від члена. Офіціантка, яка обслуговувала нас, відразу ж опустилася до члена брата і взяла його в рот. Я була вражена, адже він її не просив. На бейджику я побачила напис «Світлана, 17 років». Юна дівчина пурхала губками по члену мого брата, поки він насолоджувався вечерею.

Покінчивши з салатами, ми стали чекати гаряче. Підійшов адміністратор залу:

- Пробачте, ви бажаєте залишити при собі свою даму або ж Свєту?

- Свєту.

- Добре. Ви знаєте правила нашого закладу?

- Звичайно, я не проти.

- От і добре.

Через пару хвилин до нас підійшов чоловік і, простягнувши моєму братові руку, назвався Ігорем. Брат кивнув мені, і я пішла з ним. Я нічого не розуміла, але вирішила слухатися і робити все, що мені говорять. Ми спустилися у підвальне приміщення і я побачила десять кабінок. На п'ятьох з них красувався напис «Класика», на інших п'ятьох - «Анал». Ігор мовчки повів мене до кабінки з написом «Анал». Смикнув за ручку. Двері не відчинялися. Зсередини чувся стогін. Наступна двері піддалася легко. Ми увійшли в середину. Мені не треба було нічого пояснювати. Я задерла свою сукню і повернулася задом до чоловіка. А він тим часом вже розстібаючи змійку своїх штанів. Чи не змусивши мене чекати, його член увійшов в мою попку і, стиснувши мої сиськи, він став люто мене ебать. Однак, потужність ударів компенсувалася їх тривалістю. Трохи менше десяти хвилин задоволення і я стою на колінах перед ним з його членом у своєму чарівному ротик. Сперма вистрілює мені в рот, і я слухняно ковтаю. Чоловік виходить з кабінки, залишаючи мене саму. Я привожу себе в порядок і виходжу в зал. Повертаюся за столик до брата. Побачивши моє повернення, Світлана звільняє член брата з солодкого полону і віддаляється. Знову його долоня лягає на мою голову, і я з задоволенням заковтують його член. Брат так і не скінчив за той час, поки офіціантка у нього відсмоктує. І знову все повторилося. Як тільки принесли страву, брат дозволив мені взяти в руки вилку, а Світлана, що знаходилася весь цей час біля нас, відразу ж опустилася на коліна перед братом і стала монотонно смоктати його член. Коли з їжею було покінчено, брат покликав адміністратора.

- Будь ласка, я хочу замінити Світлану на Маринку.

- А що сталося? Світланка погано працює?

- Ні, що ви. Її мінет гідний усіляких похвал. Просто хочеться різноманітності.

- Добре, я вас зрозумів.

Світлана піднялася з колін і, поцілувавши на прощання головку члена, віддалилася. На її місце через півхвилини прийшла висока з дуже великими грудьми брюнетка. «Марина, 25 років» - прочитала я на бейджику. Відразу ж член мого брата опинився у неї в роті.

Я дивилася як ця дівчина смокче найрідніша для мене член. Не так часто за останні роки мені доводилося бачити брата з іншими дівчатами. Зазвичай він задовольнявся лише мною. Але я його не ревнувала. Я не мала право на ревнощі. Поки ми їли, до нас ніхто не підходив ....
Коли з їжею було покінчено, знову з'явився адміністратор і уточнив, бажає брат залишитися зі мною чи Мариною. Він вибрав Марину. За півхвилини до мене підійшли шість чоловіків, які сиділи за сусіднім столом і вели, мабуть, якісь переговори. І знову мене повели в підвал. Спершу мене завели в кімнату класики. Зайшовши в неї, я встигла помітити, що лише двоє чоловіків підійшли голі дівчата з хлопцями до дверей. Один з них відразу ж увійшов за мною. Четверо залишилися чекати біля анальних кабінок. Судячи з усього, двоє чоловіків будуть ебать мою пізденку, а четверо - попку. І я не помилилася. Як тільки двері за чоловіком зачинилися, я відчула чіпкі руки на своїй дупу і член, що входить між моїх статевих губ. Я сперлася об стінку, тому що більше в кабінці нічого не було. І стала постановити, відчуваючи руху твердого поршня в собі. Руки чоловіка обхопили через плаття мої цицьки і міцно скрутили їх. Раптово мене переповнила буря задоволення, і я почала голосно постановити, закривши очі від задоволення. Цей партнер знав толк в ебле. У нього був хороший член, наскільки я змогла відчути своєї пиздой - близько дев'ятнадцяти сантиметрів у довжину. Його пальці пощипували мої сосочки, які напружилися і стиснулись від перезбудження. Раптом все закінчилося. Член покинув моє тіло, і я машинально опустилася на коліна. У рот полилася сперма. Закінчивши, він швиденько одягнув штани і вийшов. Я не скінчила і хотіла ще. У слід за ним відразу ж увійшов інший чоловік. Я взяла ту ж саму позу. І все закінчилося так само швидко. Потрахаємся мене хвилин десять, чоловік кінчив мені в рот. Мене перевели з класики у анальну кімнату. І все повторилося. По черзі четверо чоловіків протягом десяти - п'ятнадцяти хвилин сношалі мою дупу. Толі це робилося спеціально, чи то проста випадковість, але я за цей час безперервної еблі так і не могла закінчити. Коли ж шостий чоловік ебал мою попу я відчула, що ще трохи і закінчу. Але він несподівано витягнув член і натиснув мені на плечі.