Пройшло приблизно півроку з тих пір, як мені збили целочку в моїй пізденке. Тепер я була розпакована у всіх місцях, і член міг увійти в будь-яку мою дірочку без всяких перешкод. Крім сексу, який був у мене щодня, я піддавалася різного роду приниженням. Наприклад, ми йшли одного разу з братом по вулиці. Проходячи повз кафе, столики якого стояли на вулиці, брат сказав мені:

- Даша, ось сидить хлопець в зеленій сорочці. А он пустельна арка. Я хочу, щоб ти там у нього відсмоктати.

Я, червоніючи від сорому, але не сміючи не послухатися брата, наблизилася до людини і запропонувала йому свій мине. Він украй зрадів такому подарунку долі. І вже через п'ять хвилин ми знаходилися в заповітній арці. Брат спостерігав з боку. Коли хлопець кінчив мені в обличчя, підійшов брат:

- Ходімо сестричка, ще одному отсосешь.

І звертаючись до хлопця, додав:

- Як тобі моя сестра? Є претензії до мінету? Говори, не соромся. Якщо щось не сподобалося, покараю її.

- Ні, що ти, все було просто супер.

І ми пішли далі по вулиці. Ім'я хлопця, якому я відсмоктати, я так і не дізналася. І ніколи його більше не бачила.

І це було в порядку речей. Брат придумував більш витончені речі, про які я, можливо, розповім в майбутніх оповіданнях.

Зараз же я стояла перед дзеркалом і одягалася. Брат запросив мене в ресторан. Само собою, не за свої гроші. Напередодні у мене була бурхлива нічка. Поебав мене годин до десятої вечора, брат викинув мене на вулицю, наказавши йти на панель і принести як мінімум 200 євро. До ранку я вся заебаная, в спермі, прийшла додому і віддала братові всі гроші, які заробила за ніч своїм тілом. Зробивши йому ранковий мине, я заснула. Одягалася я просто. На мені було виключно плаття, гола дівчина з дуже тонкої тканини. Плаття було білого кольору з зухвало глибоким декольте, яке приховувало мої груди починаючи від самих сосків. Ясна річ, що трусики і ліфчик я не одягла. На вимогу брата був зроблений яскравий макіяж. Зухвало  червоною помадою я нафарбувала губи, при вигляді яких будь-який нормальний чоловік захотів би дати мені в рот. Мої повіки були нафарбовані яскраво блакитним кольором, а вії були довгі й густі. Брат подивився на мене в дзеркало і залишився задоволений виглядом своєї повії. Довершували мій блядскій образ туфлі на високих підборах.

Ми спустилися вниз і, як тільки ми сіли в машину, брат простягнув мені ошийник.

- Одягни, сука!

Це був улюблений нашийник брата. Я, можливо, не згадувала про це в попередніх розповідях, але ще коли мені було тринадцять років, брат зробив мені ошийник з красивим написом «Секс - рабиня», яка говорила сама за себе.